Achieve more with Vivitek

Vivitek a leading manufacturer of visual display and presentation products offers extensive projectors line-up for Large Venue, Education, Meeting Rooms and Home Cinema.

Check more

Kup teraz Vivitek NovoDisplay
lub NovoConnect!

Połącz zalety współpracy bezprzewodowej
i Digital Signage

Kup teraz

Potrzebujesz dobrej jakości wyświetlacza?

Wybierz NovoDisplay
DK430, DK550, DK650 lub DK750

Wyświetlacz 4K

Łączność bezprzewodowa BYOD

Współpraca bezdotykowa

Funkcja Digital Signage

NovoDisplay rozwiązanie All-in-one

Współpraca bezprzewodowa Plug and Play +
wyświetlacz Digital Signage

Dowiedz się więcej

Masz już wyświetlacz?

Połącz się z dowolnym wyświetlaczem i włącz:

Łączność bezprzewodowa BYOD

Współpraca bezdotykowa

Funkcję Digital Signage

Po prostu zainstaluj NovoConnect

Nowość

NC-X700

Nowość

NC-X900

Centrum komunikacji wizualnej oferujące
współpracę bezprzewodową i Digital Signage

Dowiedz się więcej

Połącz Digital Signage i Komunikację Bezprzewodową,
aby zapewnić odpowiedzialny powrót do biura

Przed spotkaniami: Digital Signage

Zapewnij najbezpieczniejszy powrót do pracy dzięki rozwiązaniu Digital Signage, które pozwoli Ci udostępniać aktualne informacje na temat bezpieczeństwa i procedur COVID-19 w całej firmie. Digital Signage umożliwia przesyłanie wiadomości firmowych na każdy wyświetlacz, w każdym pomieszczeniu, a nie tylko w recepcji. Vivitek oferuje NovoDisplay i NovoConnect NC-X700 / NC-X900, aby zapewnić wyświetlanie treści w każdym miejscu spotkań. Także VIVITEK to już nie tylko komunikacja bezprzewodowa o najwyższej jakości.

NovoDisplay i nowe centrum komunikacji wizualnej NovoConnect NC-X700 / NC-X900 zapewniają intuicyjną współpracę bezprzewodową podczas każdego spotkania. Każdy uczestnik może korzystać z aplikacji NovoConnect, aby łączyć się bezpośrednio ze swojego komputera, bez dotykania jakichkolwiek kabli lub urządzeń łączących.

Współpracuj z wieloma uczestnikami udostępniającymi treści na centralnym wyświetlaczu, dodawaj adnotacje bezpośrednio z własnego urządzenia. To nasze „spotkanie bezdotykowe”, które zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Podczas spotkań: Komunikacja Bezprzewodowa

Kup teraz Vivitek NovoDisplay lub NovoConnect
Uzyskaj roczną licencję NovoDS Cloud bezpłatnie

Więcej informacji

W jaki sposób NovoDS Cloud może pomóc
mojej firmie dzięki Digital Signage

Dzięki bezpłatnemu rozwiązaniu NovoDS Cloud możesz zdalnie projektować, publikować i zarządzać wyświetlaną treścią !

  • Z łatwością twórz od podstaw dynamiczne treści digital signage lub korzystaj z gotowych szablonów
  • Dostęp z dowolnego miejsca
  • Zarządzaj – zarówno z dalszej odległości, jak i z biura

Zobacz, jak bezproblemowa współpraca bezprzewodowa w połączeniu z Digital Signage może zamienić wszystkie nieaktywne wyświetlacze w aktywne źródła informacji dla pracowników i gości.

Poprowadź swoich pracowników w bezpieczny sposób do biura – skontaktuj się z nami, a Vivitek pomoże Ci to znacznie ułatwić.

Ulepsz swoją przestrzeń biurową dzięki rozwiązaniom Vivitek NovoDisplay
lub NovoConnect Komunikacja Bezprzewodowa & Digital Signage

Spotkania bezdotykowe

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki bezdotykowej technologii BYOD (Bring Your Own Device), która umożliwia każdemu uczestnikowi bezprzewodowe połączenie z głównym wyświetlaczem za pośrednictwem aplikacji NovoConnect. Bezpiecznie konfiguruj i prowadź całe prezentacje, dotykając tylko własnego urządzenia.

Łatwość użycia

Bezproblemowa, intuicyjna obsługa, bez względu na to, czy łączy się bezprzewodowo, współpracuje czy dodaje adnotacje, która nie wymaga żadnych umiejętności technicznych. Błyskawicznie zwiększaj bezpieczeństwo i wrażenia podczas spotkań bez konieczności szkolenia pracowników lub gości.

Digital Signage

Informacyjny Digital Signage w całej przestrzeni biurowej, który nieustannie przypomina o bezpieczeństwie i procedurach związanych z COVID-19. Włącz system informacyjny obejmujący całe biuro, wykorzystujący wszystkie ekrany, które nieużywane natychmiast przełączają się z trybu spotkania na tryb wyświetlania treści (Digital Signage).
Centralnie twórz, aktualizuj i przesyłaj treści Digital Signage za pomocą NovoDS Cloud z użyciem przeglądarki internetowej.

Łatwa integracja

Prosta instalacja, bezproblemowa integracja i zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami Novo Ecosystem to ułatwienie dla Twojego działy IT.

* Przy zakupie NovoConnect NC-X700, NC-X900 (dostępne w III kw.) lub NovoDisplay (wszystkie rozmiary), ważne od 1 czerwca do 31 grudnia 2020 r. W regionie EMEA. Z zastrzeżeniem dostępności produktu lub zmian bez wcześniejszego powiadomienia.