Achieve more with Vivitek

Vivitek a leading manufacturer of visual display and presentation products offers extensive projectors line-up for Large Venue, Education, Meeting Rooms and Home Cinema.

Check more

Wycofane Produkty

NovoTouchEK

Seria interakcyjnych płaskich paneli NovoTouch EK to nowe wszechstronne rozwiązanie dla sektora edukacji. Ekran dotykowy łączy możliwość bezprzewodowej współpracy, tablicę cyfrową i aktywną funkcję tablicy ogłoszeń w jednym urządzeniu.

NovoTouchLK

Odkryj rozwiązanie, które łączy bezprzewodową współpracę, interakcję dotykową oraz cyfrowe oznakowanie i proste funkcje zarządzania!

NovoConnect

NovoConnect sprawia, że zaawansowana technologicznie współpraca w miejscu pracy i w klasie staje się rzeczywistością, pozwalając na pracę z maksymalnie 64 uczestnikami i bezproblemowe udostępnianie treści za pomocą szerokiej gamy laptopów i urządzeń przenośnych. Rozwiązanie NovoConnect jest dostępne w wersji edukacyjnej i korporacyjnej, a każda z nich posiada funkcje zaprojektowane z myślą o potrzebach konkretnego środowiska.

NovoTouch LK9810i

Zaawansowane rozwiązanie do współpracy w salach konferencyjnych, miejscach spotkań i firmowych lobby.

Launcher

Dzięki modułowi Launcher Twoi goście i członkowie zespołu będą mogli natychmiast połączyć się z jednostką NovoConnect przy użyciu swoich laptopów.